Polityka bezpieczeństwa

Polityka bezpieczeństwa (ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo transakcji)

 

Dane osobowe przekazywane nam przez Ciebie są przetwarzane przez F.H.U. B&S Stanisław Ruszel, Strażów346, 36-073 Strażów, NIP: 8132231982.

Powierzone nam dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą:

w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień

jeżeli wyrazisz na to zgodę: w celu przekazywania drogą elektroniczną ofert marketingowych oraz informacji handlowych związanych ze sklepem Hurtownia-akces.pl przez wyżej wymienioną firmę.

Prawo dostępu do danych osobowych:

 

Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.ogrodolandia.pl. Każdy Klient po zalogowaniu się, ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam przez Ciebie dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

 

Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)

Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)

rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl