O firmie

Hurtownia AKCES powstała pięć lat temu aby zaspokoić potrzeby lokalnych zakładów tapicerskich. Dwa lata później rozpoczęliśmy również sprzedaż internetową co pozwoliło nam dotrzeć do dziesiątków zakładów tapicerskich oraz kilku tysięcy odbiorców indywidualnych w kraju, jak i za granicą.

Nasza wiedza na temat artykułów tapicerskich poparta jest 25 letnim doświadczeniem w branży produkcyjnej mebli. Produkcja mebli to dla nas nie tylko sposób zarobku ale przede wszystkim wielka pasja. Staramy się nieustannie dzielić naszą wiedzą, dzięki czemu pomogliśmy już wielu klientom w dobraniu odpowiednich materiałów oraz akcesoriów do produkowanych czy odnawianych przez nich mebli.

W naszej hurtowni posiadamy bogaty asortyment artykułów tapicerskich oraz szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin jak i ekoskór. Dbamy o to aby nasza oferta stale się rozrastała o nowe ciekawe produkty.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:

- tkaniny obiciowe: szenilowe, welurowe oraz plecionki

- ekoskóry: w połysku, półpołysku i macie

- pistolety tapicerskie oraz zszywki: tapicerskie i stolarskie

- gąbkę tapicerską (piankę poliuretanową): T18, T22, T25, T30, T35

- nóżki oraz stopki: plastikowe oraz metalowe

- Akcesoria tapicerskie: pasmanteryjne, złącza, okucia, rolki

Dzięki takiemu zestawieniu asortymentu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby małych i średnich zakładów tapicerskich oraz klientów indywidualnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl